Strona sklepu MenInJob.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając z pliku pomocy Twojej przeglądarki internetowej możesz zmienić lub określić warunki przechowywania i dostępu do cookie.

close

O MenInJob.pl

Właścicielem sklepu internetowego prowadzonego pod adresem www.MenInJob.pl jest firma handlowa:

ZEBRRA
ul. Źródlana 16
62-004 Czerwonak
woj. wielkopolskie
NIP: 777-236-20-14
REGON: 302190998

tel. 61 62 42 968 (opłata wg cennika właściwego operatora)
e-mail: kontakt@meninjob.pl

MenInJob.pl to sklep internetowy  dla Panów chcących wyglądać profesjonalnie zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym – działamy zgodnie z hasłem „Twój wygląd jest Twoją wizytówką” i pod tym kątem tworzymy i rozszerzamy asortyment sklepu.

W związku z czym w naszej ofercie znajdują się głównie produkty związane z modą i urodą męską w takich kategoriach jak tradycyjne golenie męskie - akcesoria i kosmetyki do golenia (pędzle, maszynki, brzytwy do golenia), kosmetyki męskie ogólnego zastosowania, zestawy i przyrządy do manicure oraz galanteria i dodatki odzieżowe wraz z bielizną męską.

W ofercie sklepu można również znaleźć mały dział z naszymi propozycjami pomysłów na prezenty od Panów dla Pań. Oczywiście i Panie chcące zrobić prezent Panu będą miały dzięki nam ułatwione zadanie.

Zwracamy szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów, dlatego są one staranie wyselekcjonowane i pochodzą zawsze od uznanych marek, często posiadających wieloletnią tradycję w ich produkcji , takich jak np. Dovo Solingen, Merkur Solingen, Edwin Jagger, Muhle, Proraso, Semogue i wiele innych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od oficjalnych dystrybutorów.

Życzymy miłych zakupów.