Strona sklepu MenInJob.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając z pliku pomocy Twojej przeglądarki internetowej możesz zmienić lub określić warunki przechowywania i dostępu do cookie.

close

Lista produktów producenta: Tcheon Fung Sing

Włoska firma Tcheon Fung Sing, której nazwa pochodzi od nazwiska jej założyciela. Techon Fung Sing urodzony w Chinach, w 1930 r. wyemigrował do Włoch, gdzie poślubił kobietę pochodzenia włoskiego, która pomogła założyć mu firmę w czasach ich młodości.

Włoska firma Tcheon Fung Sing, której nazwa pochodzi od nazwiska jej założyciela. Techon Fung Sing urodzony w Chinach, w 1930 r. wyemigrował do Włoch, gdzie poślubił kobietę pochodzenia włoskiego, która pomogła założyć mu firmę w czasach ich młodości. W 1951 r. firma odniosła pierwszy duży sukces, zdobywając Złoty Medal za produkty do golenia na inauguracyjnych targach w Turynie. TFS jest przykładem długiej trwającej od dziesięcioleci rodzinnej tradycji, pasji i innowacji w goleniu na mokro - włoskiej doskonałości docenianej na całym świecie.

Więcej

Produkty na stronie

Produkty na stronie