Aktualnie brak promocji
Kultowa marka Taylor of Old Bond Street stworzona przez Jeremiaha Taylora w 1854r., prowadzona do dziś jako rodzinny biznes przez kolejne pokolenia rodziny Taylor.
Ekskluzywna woda kolońska Taylor of Old Bond Street, o kompozycji zapachów fougere z zielonymi nutami lawendy, bergamotki, zielonych nut spoczywających na sercu z geranium i miękką zieloną paprotką. Podstawą tego aromatu jest ambra z cedrem, mech i piżmo. Zawiera olej z drzewa cedrowego, olej paczulowy i Lavandin Grosso.
Woda dająca wspaniałe uczucie odświeżenia i relaksu dla skóry po odbytym goleniu, pozostawiając subtelny i zmysłowy męski zapach.
Marka Taylor to 150 lat ciągłego rozwoju receptur niepowtarzalnych kosmetyków bazujących przede wszystkim na naturalnych składnikach, dzięki czemu zawdzięcza nieustannie oddane grono użytkowników swoich produktów.
Opakowanie: 100 ml
Produkcja: Anglia
TERMINY I KOSZTY DOSTAWY
Zakupione w sklepie produkty wysyłane są za pośrednictwem:
Wszystkie przedstawione powyżej koszty wysyłki są wyliczane automatycznie w zależności od przedziału wartości zamówienia, a ostatecznego wyboru opcji dostawy można dokonać na stronie podsumowania zakupów.
UWAGA: Czas realizacji Zamówienia w sklepie internetowym wynosi 1 dzień roboczy liczony od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu wpłaty od Kupującego za złożone Zamówienie lub od momentu złożenia zamówienia, którego sposób zapłaty Kupujący określił jako za pobraniem.
Do tego czasu należy dodać termin dostawy przez wybranego przewoźnika, który podano powyżej, aby uzyskać całkowity czas realizacji Zamówienia.