Personna Platinum żyletki do maszynek do golenia 10 szt.

Aktualnie brak promocji
Personna to żyletki produkowane przez American Safety Razor Company - markę kosmetyków pielęgnacyjnych założoną na początku XX wieku (1906 r.), której głównym konkurentem była firma Gillette.
Ostrza Personna są powlekane platyną i zapewniają wygodne golenie. Wykonane są z najwyższej jakości szwedzkiej stali nierdzewnej. To ostrza z platynowym chromem gwarantują długą żywotność i dokładne golenie.
Opakowanie 10 sztuk żyletek Personna Platinum o podwójnych krawędziach tnących.
Żyletki pasują do wszystkich tradycyjnych maszynek na żyletki z oferty sklepu.
TERMINY I KOSZTY DOSTAWY
Zakupione w sklepie produkty wysyłane są za pośrednictwem:
Wszystkie przedstawione powyżej koszty wysyłki są wyliczane automatycznie w zależności od przedziału wartości zamówienia, a ostatecznego wyboru opcji dostawy można dokonać na stronie podsumowania zakupów.
UWAGA: Czas realizacji Zamówienia w sklepie internetowym wynosi 1 dzień roboczy liczony od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu wpłaty od Kupującego za złożone Zamówienie lub od momentu złożenia zamówienia, którego sposób zapłaty Kupujący określił jako za pobraniem.
Do tego czasu należy dodać termin dostawy przez wybranego przewoźnika, który podano powyżej, aby uzyskać całkowity czas realizacji Zamówienia.